Jesteśmy Tatra Medica

Zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów w swoich dziedzinach

Poznaj nasz Doświadczony zespół

Lek. Piotr Sebastianowicz

Ortopedia i traumatologia narządów ruchu.

Choroby stawów i kręgosłupa, leczenie operacyjne stawów, endoprotezoplastyka kolan, bioder,  artroskopia stawów, leczenie chorób kręgosłupa i wad postawy, kriolezja i blokady kręgosłupa, leczenie czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi.

Godziny przyjęć:
wt. 8:00 - 19:00,
czw. 8:00 - 19:00,

tel: +48 606 46 42 48

Lek. Piotr Sebastianowicz przyjmuje w szpitalu na klinach. Kliknij w link aby przejść do strony https://www.szpitalnaklinach.pl

Lek. stom Małgorzata Sebastianowicz

Stomatologia

Leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne pod kontrolą RTG, protetyka stomatologiczna, protezy osiadające i szkieletowe, korony i mosty porcelanowe, cyrkonowe, mosty adhezyjne, szynowanie rozchwianych zębów, usuwanie zębów, profilaktyka chorób jamy ustnej, wybielanie zębów, przeglądy jamy ustnej.

Godziny przyjęć:
pn. 8.00-15.00,
wt. 13.00-20.00,
śr. 8.00-15.00,
czw. 13.00-20.00,
pt. 8.00-15.00,

tel: +48 602 274 951

Katarzyna Wiencko

Higienistka stomatologiczna

Skaling, piaskowanie i czyszczenie zębów, lakierowanie i lakowanie zębów, instruktaż higieny jamy ustnej, wizyta adaptacyjne dla dzieci.

Godziny przyjęć:
czwartek 13.00-20.00

tel: +48 602 274 951

Mgr Grzegorz Fryźlewicz

Fizjoterapia Terapia manualna Osteopatia

Terapia schorzeń układu ruchu oraz zespołów bólowych kręgosłupa.

 

Godziny przyjęć:
pn.- pt. wg rejestracji,

tel: +48 506 817 756

Lek.stom.Ewa Kopytek

Stomatologia

Leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie endodontyczne pod kontrolą RTG, protetyka stomatologiczna, usuwanie zębów, przeglądy jamy ustnej.

Godziny przyjęć:

poniedziałek: 9.00-16.00,

sobota: 9.00-16.00,

tel: +48 606 927 990

Lek. Wojciech Tutaj

Ortopedia i traumatologia narządów ruchu.

Choroby stawów i kręgosłupa, leczenie operacyjne stawów, endoprotezoplastyka kolan, bioder,  artroskopia stawów, leczenie chorób kręgosłupa i wad postawy, kriolezja i blokady kręgosłupa, leczenie czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi.

Godziny przyjęć:
poniedziałek  15:00 - 19:00

tel: +48 793 726 291

Lek. Dawid Ślusarczyk

Ortopeda

Choroby stawów i kręgosłupa, leczenie operacyjne stawów, endoprotezoplastyka kolan, bioder, artroskopia stawów, leczenie chorób kręgosłupa i wad postawy, kriolezja i blokady kręgosłupa, leczenie czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi.

Godziny przyjęć:
piątek od 10.00 - 15.00

tel: +48 660 681 778

Lek Aleksander Winiarski

Ortopedia i traumatologia narządów ruchu

Choroby stawów i kręgosłupa, leczenie operacyjne stawów, endoprotezoplastyka kolan, bioder, artroskopia stawów, leczenie chorób kręgosłupa i wad postawy, kriolezja i blokady kręgosłupa, leczenie czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi.

Godziny przyjęć:
Sobota od 9.00 do 12.00

Lek. med. Nadzieja Klasińska

Okulista| Okulista dziecięcy

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wszelkich schorzeń siatkówki, rogówki, przedniej komory oka, leczeniu zmian w gałce ocznej w przebiegu schorzeń przewlekłych jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, itp. oraz w korekcji wad wzrok.

Godziny przyjęć:
Pn - sob według rejestracji
tel. 881 488 300

Mgr Maja Rubis

Ortopodolog, promotor zdrowia, kosmetolog

Diagnostyka WAD POSTAWY przy uzyciu specjalistycznego sprzetu:
-mata pedobarograficzna
-skaner podologiczny 2D
-podoskop.
Projektowanie indywidualnych WKLADEK ORTOPEDYCZNYCH.

Godziny przyjęć według rejestracji:
tel. 883 725 388

Mgr Agnieszka Borkowska - Rejczak

Trycholog, Dietetyk

DIETETYKA
- poradnictwo żywieniowe
- poradnictwo dietetyczne
- dietoterapia

TRYCHOLOGIA
- diagnozowanie
- leczenie chorób skóry głowy oraz włosa
- pielęgnacja

Godziny przyjęć :
środa 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 14:00
tel. 888 052 444

lek . Magdalena Musiał

Chirurg Stomatologiczny

- Konsultacja chirurgiczna
- Ekstrakcja chirurgiczna, zęba zatrzymanego, zwykła
- Badanie histopapatologiczne
- podcięcie wędzidełka
- podniesienie dna zatoki szczękowej
- implantologia

Godziny przyjęć :
piątek 9:00 - 17:00
tel. 18 33 33 334
tel. 602 274 951

Lek. Tomasz Horoch

Laryngolog

- Zapalenie ucha
- Choroby zatok
- Zapalenie krtani
- Głuchota
- Krótkie wędzidełko języka

Godziny przyjęć :
piątek wg rejestracji
tel. 18 33 33 334

lek . Jakub Danilewicz

Urolog

- diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (kobiety i mężczyźni)
- diagnostyka i leczenie chorób układu płciowego męskiego
- leczenie wodniaka jądra
- leczenie stulejki
- leczenie zaburzeń erekcji
- leczenie kamicy układu moczowego (nerek, moczowodów i pęcherza moczowego)
- leczenie chorób nowotworowych nerek, moczowodów i pęcherza moczowego
- leczenie chorób nowotworowych gruczołu krokowego (prostaty - stercza)
- leczenie raka jądra
- diagnostyka i leczenie urologiczne w języku angielskim

Godziny przyjęć :
piątek wg rejestracji
tel. 18 33 33 334

pl_PLPolish